Oteller İçin Online İtibar Yönetimi 30MAR
Oteller İçin Online İtibar Yönetimi
Günümüzde gelişen teknolojik imkanlar nedeniyle pek çok sektör ve işlem online ortama taşınmış durumdadır. Bu kapsamda firmalar hem gerçek hem de sanal âlemde etkili bir şekilde varlık göstermek durumundadır. Bir firmayı etkileşimde bulunacağı dış çevreye en iyi yansıtan unsur sahip olduğu itibarı ve bıraktığı izlenimlerdir. Bu kapsamda kurumsal itibar ne kadar önemliyse online itibar yönetimi de aynı derecede öneme sahiptir.
Dijital Pazarlama Alanında Yapılan Yanlış Tercihler 30MAR
Dijital Pazarlama Alanında Yapılan Yanlış Tercihler
Bu yöneticiler kendi fikrinden başkasını ne dinler ne de uygular. Kendisi her zaman en iyi pazarlamacıdır ve sosyal medyayı çocukların park alanı olarak görür. Oteli ileriye götürecek çok daha önemli fikirleri ve büyük projeleri vardır.
Otel Yöneticileri Dijital Pazarlama Bütçelerini Nasıl Ayarlamalı? 30MAR
Otel Yöneticileri Dijital Pazarlama Bütçelerini Nasıl Ayarlamalı?
Otel yöneticileri dijital pazarlama bütçelerini nasıl ayarlamalı, İnternet ve dijital ortam birçok sektöre yeni pazarlama imkanları doğuruyor şüphesiz. Özellikle otelcilik sektöründe artık tüm işlemler sanal ortam üzerinden gerçekleştiriliyor. Böyle bir ortamda otel yöneticilerinin pazarlama stratejilerini emin ellere bırakmaları, bütçelerini de iyi ayarlamaları gerekiyor.
Tüketici Artık Çok Hızlı Tüketiyor 30MAR
Tüketici Artık Çok Hızlı Tüketiyor
Tüketici kim? Müşteri, okur, izleyici, abone diye adlandırdığımız insanlar. Peki satın alanlar mı kullanıcı, tüketenler mi? Satın alan, kullanan, tüketen insanları anlamak, özellikle satın alma motivasyonlarını çözmek ve anlamak üzerine bir bilgi birikimine sahip olduğunuzdan da eminim. Ama insanlığın çağı değiştirdiği, bu değişimle gelen yeniliği anlama ve yönetme çabasıyla bilimin müthiş bir hızla değiştiği bir zaman aralığında, bildiklerimizin olan biteni anlamaya yetmediği duygusuna kapılıyoruz çokça. Her gün yaşadığım bir paradoks gibi, acaba ürettiklerimiz işe yaradı mı? Karmaşıklığın yoğunluğu arttıkça daha kısa cümlelerde, daha kısa filmlerde büyük sırların çözümlerini bekliyoruz. Zamandan ve mekandan bağımsızlığın ürettiği hız, hayatın karmaşıklığı çok boyutlu, çok katmanlı, çok aktörlü bir gündelik hayat ritmi üretiyor. Bu yeni gündelik hayat ritmi de giderek zihin haritalarımızı değiştiriyor.
Sosyal Medya Yönetiminde Sık Yapılan Hatalar 30MAR
Sosyal Medya Yönetiminde Sık Yapılan Hatalar
Evinizin karşısındaki pastaneden dünyanın en büyük fast food zincirine, mahalle arasındaki çay bahçesinden günde 2.3 milyon bardak kahve satan büyük markalara kadar tüm işletmeler, Facebook ve Instagram başta olmak üzere sosyal medyada yer alıyorlar. Yalnızca türkiye’de 51 Milyon* kullanıcının aktif olarak sosyal medya kullandığı düşünüldüğünde firmaların bu rakama kayıtsız kalması imkânsız. Pazarlama faaliyetleri artık ürün geliştirme aşamasından satış sonrası desteklere kadar sosyal medya aracılığı ile yürütülüyor. Bu yazımızda işletmelerin sosyal medya hesaplarını yönetirken yaptıkları 5 hata üzerinde duracağız.
Instagram’a yeni özellik  Instagram Hikayeleri 30MAR
Instagram’a yeni özellik Instagram Hikayeleri
Ağustos 2016 tarihinden bu yana aktif olarak kullanılan Instagram hikâye özelliği kullanıcılar kadar markalar tarafından da sık kullanılan mecralar arasında yerini aldı. Türkiye’de sosyal medya kullanan 51 milyon kişinin 37,5 milyonunun Instagram kullandığı* ve Instagram hikâye özelliğinin geleneksel mecralara göre çok daha avantajlı olduğu göz önünde bulundurulduğunda markalar için kaçırılmayacak bir fırsat olduğu söylenebilir. Daha önce dijital pazarlamanın önemini anlatan bu yazımızdatrendleri takip etmenin ve yeniliklere hemen ayak uydurabilmenin işletmelere faydalarından bahsetmiştik. Peki, sosyal medyanın yeni çocuğu olan Instagram hikâye özelliğini markalar neden kullanmalı?

Bursa Çözüm Psikoteknik'e Hoş Geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.