Hakkımızda

Bursa Çözüm Psikoteknik Sürücü Değerlendirme Merkezi olarak önceliğimiz her zaman bizi tercih eden kişilerin ve firmaların memnuniyeti olmuştur, bu amaç doğrultusunda kurumuymuzda teste giren müşterilerimize en güvenilir ve en doğru hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza özenle devam etmekteyiz.

 

Özellikle ticari amaçla yolcu veya yük taşımacılığı yapan kişilerin psikoteknik raporlarını iş hayatlarına devam edebilmek için almaları gerektiğinin bilincinde olarak onlara günlük işlerini aksatmadan diledikleri gün ve saatte teste girme ve hızlı bir şekilde işlemlerini bitirebilme imkanı sunuyoruz. Bunun yanı sıra beraber çalıştığımız firmaların yetkilileri ile sürekli koordinasyon halinde olarak firma personellerinin devam eden işlerini aksatmadan testlere katılabilmesi için gerekli randevuları oluşturuyor ve işlemlerini takip ediyoruz.

 

Kurumumuz psikoteknik raporu almak isteyen kişilere kalite, güven ve dürüstlük ilkeleriyle hizmet vermeye devam etmektedir. Raporunuzu güvenilir bir kurumdan almak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlerde sürücülük hayatınızda ki özellikle ticari manada hizmet veren bir sürücü iseniz almanız gereken Psikoteknik Raporu 1 gün içerisinde Psikoteknik Merkezimizden alabilir, hem zamanınızdan kaybetmez hemde kaliteli bir hizmet ile tanışmış olursunuz.

Bursa Çözüm Psikoteknik'e Hoş Geldiniz

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için e-posta, telefon veya iletişim formumuz aracılığı ile rahatlıkla irtibat sağlayabilirsiniz.